SPECIALŪS PASIŪLYMAI

MANILLA MEDICAL SPA centre kūno bei veido procedūros yra atliekamos su profesionaliais ir natūraliais MANILLA PROFESSIONAL produktais. Nuolat stebėdami naujausius mokslo pasiekimus, kuriame produktus, kuriais galite pasilepinti tik mūsų SPA centre!

MANILLA MEDICAL SPA centre galite ne tik pasilepinti veido ir kūno procedūromis, bet įsigyti būtent jums pritaikytus veido arba kūno odos priežiūros produktus iš MANILLA asortimento.

PROCEDŪROS

Specialus SPA pasiūlymas - Šventinis SPA laikas

Šį šventinį MANILLA MEDICAL SPA poilsiopasiūlymą sudaro:


– Atpalaiduojantis visokūno masažas su makadamijų aliejumi, kuris padės sumažinti įtampą,nuovargį, stresą, depresiją, nemigą, kūno raumenų įtampą bei atitrauks jūsųmintis nuo kasdienių rūpesčių / 50 min

 

– Galvos masažas,kuris palengvins varginantį galvos skausmą, sumažins stresą ir sustiprinsplaukų šaknys bei paskatins plaukų augimą / 10 min

 

– Rankų plaštakų pilingas ir ekspress masažas / 15 min.

 

– Aromaterapija supasirinktu Manilla eteriniu aliejumi grąžins ramybės jausmą ir harmoniją.

Nepraleiskite progos palepinti save arpasirūpinti dovana artimui MANILLA MEDICAL SPA centre!

75 min. | 65 Eur | 119 Eur DVIEMS
SPA komplektas – Poilsio harmonija

Šį specialų MANILLA MEDICAL SPA pasiūlymąsudaro:

–Atpalaiduojantis viso kūno masažas, kuris padės sumažinti įtampą,nuovargį, stresą, depresiją, nemigą, kūno raumenų įtampą ir atitrauks jūsųmintis nuo kasdienių rūpesčių bei sugrąžins harmoniją / 50

 

– Galvos masažas, kuris palengvins varginantį galvos skausmą, sumažins stresą irsustiprins plaukų šaknys bei paskatins plaukų augimą / 10 min


– Drėkinanti veido procedūra, kuri skirtanorint atstatyti veido odos drėgmės lygį. Pirmiausia mūsų profesionalasįvertins jūsų odos būklę ir atitinkamai parinks tinkamiausią procedūros eigą.Šios procedūros metu bus atliekamas lengvas fermentinis šveitimas ir veikliųjųmedžiagų komplekso (jūrinio kolageno su hialurono rūgštimi) įvedimas įgilesnius odos sluoksnius.

120 min. | 79 Eur
Veido ritualas švytinčiai odai

Šį specialų MANILLA MEDICAL SPA pasiūlymą sudaro dvi veido procedūros,kurios ne tik suteiks gaivos pojūtį, bet ir leis džiaugtis švaria ir švytinčiaveido oda:

– Gyd. Rūtos Merkytės express veido procedūra, kurios metu busatliekamas kruopštus demakiažas bei atgaivinantis veido odos šveitimas kartu suveido kauke / 30 min.
– Veido masažas, kurio metu yra naudojami ir derinami įvairūs judesiai,kuriais lyginamos mimikos raukšlės, atpalaiduojami raumenys ir stimuliuojamabei aktyvinama kraujotaka. Šis masažas yra vienas iš efektyviausių būdųišlaikyti jaunatvišką bei skaisčią veido odą / 30 min.

60 min. | 65 Eur
SPA kreditas - Jūsų geresnei savijautai bei efektyvesniems rezultatams!

SUTAUPYKITE net iki 25% įsigydami MANILLAMEDICAL SPA kredito kortelę ir pasinerkite į užburiančią sveikatingumo kelionę.Reguliari ir profesionali veido bei kūno priežiūra, tai kelias į sveikesnę,lygesnę ir gražesnę odą bei geresnę savijautą!

 

250 Eur vertės kreditas Jums kainuos 212,50 Eur

500 Eur vertės kreditas SPA paslaugoms Jums kainuos 400 Eur

1000 Eur vertės kredito kaina – 750 Eur!

 

O kad atitrūkimas nuo kasdienybės būtų darmalonesnis, MANILLA MEDICAL SPA nori jums PADOVANOTI:

 

NUDITUM mini prausimosi putas – įsigijus 250Eur vertės kreditą

 

Auksu apdovanotą NUDITUM hialurono rūgšties2% serumą – įsigijus 500 Eur

 

Bei ODORE kūno losjoną ir ODORE intensyviaidrėkinantį rankų kremą – įsigijus 1000 Eur kreditą SPA paslaugoms!

Susisiekite su Mumis

Hello stranger welcome we provide premium experiences