MASAŽAI

MANILLA MEDICAL SPA centre kūno bei veido procedūros yra atliekamos su profesionaliais ir natūraliais MANILLA PROFESSIONAL produktais. Nuolat stebėdami naujausius mokslo pasiekimus, kuriame produktus, kuriais galite pasilepinti tik mūsų SPA centre!

MANILLA MEDICAL SPA centre galite ne tik pasilepinti veido ir kūno procedūromis, bet įsigyti būtent jums pritaikytus veido arba kūno odos priežiūros produktus iš MANILLA asortimento.

PROCEDŪROS

Klasikinis veido masažas

Šis masažas yra puiki prevencinė priemonė kiekvienam prieš veido odos senėjimą, o taip pat yra rekomenduojamas papilkėjusiai bei spalvą praradusiai veido odai. Jam atlikti yra naudojami ir derinami įvairūs judesiai, kuriais lyginamos mimikos raukšlės, atpalaiduojami raumenys ir stimuliuojama bei aktyvinama kraujotaka. Tai yra vienas iš efektyviausių būdų išlaikyti veido odą jaunatvišką bei skaisčią. 

Atlikus masažą, veido oda ypatingai gerai pasisavina naudingąsias medžiagas, todėl rekomenduojame po jos atlikti drėkinančią ar skaistinančią veido procedūrą.

30 min. | 35 Eur
Galvos masažas

Galvos masažas stimuliuoja galvoje esančius nervus, gali palengvinti varginantį galvos skausmą ir sumažinti stresą. Taip pat masažo metu yra pramankštinama galvos oda, pagreitinama kraujotaka ir taip stiprinamos plaukų šaknys bei skatinamas plaukų augimas.

30 min. | 25 Eur
Japoniškas KOBIDO veido masažas

Dėl savo ypatingos technikos ir akivaizdaus poveikio KOBIDO veido masažas yra vienas populiariausių pasirinkimų siekiant užtikrinti jaunatvišką ir sveiką veido odą. Šio aktyvaus masažo metu kompleksiškai yra masažuojamas kaklas, sprandas, veidas ir galva. Greitais, lengvais bei ritmiškais judesiais yra sušildomi ir stiprinami raumenys, aktyvinama odos kraujotaka ir limfa. Reguliariai atliekant KOBIDO veido masažą, oda tampa lygesnė, stangresnė ir skaistesnė.

KOBIDO veido masažo poveikis:

- Sumažinamas raukšlių kiekis, jų gylis bei odos glebumas. Japoniškas KOBIDO masažas tonizuoja veido raumenis nuo kurių priklauso raukšlių atsiradimas bei suglebimas. Jis pakelia veido kontūrą – veido ovalą, lūpų kampučius, antakius.

- Masažas pagerina odos kraujotaką, ląstelių atsinaujinimą, todėl ženkliai yra padidinamas odos skaistumas, veido oda labiau švyti, atrodo sveikesnė bei yra suteikiama jaunatviška išvaizda. Masažas paskatina efektyviau pasisavinti naudingąsias veido priežiūro priemonėse esančias medžiagas, stabdančias odos senėjimą.

- Pakeliama odos temperatūra, kuri paskatina toksinų ir giliai esančių nešvarumų išsivalymą. Padidėjusi temperatūra aktyvina limfos sistemą, įgalinančią odos ląsteles efektyviai pašalinti bakterijas ir toksinus.  

- KOBIDO masažas padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, sukurdamas barjerą, saugantį odą nuo išsausėjimo.  

- Atpalaiduojami veido raumenų audiniai bei sumažinama įtampa veide.  

- Pagerina vidaus organų funkcijas per refleksologines zonas.

75 min. | 60 Eur
Nugaros masažas

Tai labai svarbi ir reikalinga tiek prevencinė sveikatingumo priemonė, tiek kompleksinė gydymo dalis kiekvienam. Nugaros plote yra išsidėstę stambieji raumenys, kuriuos masažuojant pagerėja visos jų atliekamos funkcijos. Be to, kad masažas padeda pašalinti raumenų įtampą, jis taip pat stimuliuoja kraujo bei limfos apytaką, o po masažo žmogus jaučiasi žvalesnis, darbingesnis, judesiai tampa tikslesni.

Nugaroje gausu kraujagyslių ir nervų, kurių sistema reguliuoja žmogaus organizme vykstančias funkcijas. Masažuojant nugaros plotą yra daroma įtaka nervų sistemos dirglumui, vadinasi, sukeliamos atsakomosios reakcijos įvairiuose vidaus organuose. Tokiu būdu masažas turi terapinį poveikį skundžiantis įvairiais negalavimais, esant padidėjusiai įtampai bei nuovargiui, o sveikam žmogui padeda fiziškai ir emociškai sustiprėti.


45 min. | 40 Eur
Pečių juostos ir sprando masažas

Šis masažas skirtas tiems, kuriems dėl sėdimo darbo ar ilgesnio laiko, praleidžiamo prie kompiuterio, pečių ir sprando juostoje yra susikaupusi įtampa ir dėl to jaučia diskomfortą bei skausmą. Neatliekant masažo ir neatpalaidavus įsitempusių raumenų, ilgainiui šis diskomfortas gali tapti priežastimi nuolatiniam galvos skausmui, stresui bei sutrikusiam miegui. 

Pečių juostos ir sprando masažas atpalaiduoja įsitempusius raumenis, malšina kaklo, galvos skausmus, gerinama kraujotaka, raminama nervinė sistema. Po masažo pagerėja bendra savijauta, yra atstatomas darbingumas, jaučiama geresnė fizinė bei emocinė būsena


30 min. | 30 Eur
Aromaterapinis viso kūno masažas

Tai atpalaiduojantis viso kūno masažas, kurio metu naudojami natūralūs Manilla eteriniai aliejai, teigiamai veikiantys žmogaus organizmą. Masažo metu aliejaus veikliosios medžiagos į organizmą patenka per odą, ir per kvėpavimo takus. Dėl to aromaterapinis masažas efektyviai atpalaiduoja ne tik įsitempusius raumenis, bet ir nervų sistemą, šalina stresą bei įtampą. Masažo metu naudojami plastiški, švelnūs judesiai, kurie harmonizuoja organizmo sistemos veiklą. Pasitardami su Manilla masažo specialistu, galėsite pasirinkti net iš 9 Manilla eterinių aliejų: levandų, greipfrutų, pipirmėčių, arbatmedžio, bergamočių, egzotinio ylang ylang, eukaliptų, rozmarinų ir apelsinų.

60 min. | 52 Eur
Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Masažas yra vienas seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų gerinti savo sveikatą. Jis yra tinkamas asmenims, kurie jaučia įtampą, nuovargį, stresą, depresiją, nemigą, kūno raumenų įtampą arba tiesiog siekia atitraukti mintis nuo kasdienių rūpesčių. Po masažo iš raumenų pasišalina pieno rūgštys, padidėja raumenų tonusas bei audinių elastingumas, todėl masažas yra itin rekomenduojamas užsiimantiems aktyvia fizine veikla. 

Masažo poveikis žmogaus organizmui yra labai reikšmingas - pagerėjusi organizmo kraujotaka ir limfos tekėjimas, pagreitėjusi medžiagų apykaita, padidėjęs bendras darbingumas. Taip pat yra skatinama ląstelių regeneracija, suaktyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla. Atpalaiduojantis viso kūno masažas stiprina imuninę sistemą, lengvina streso pojūčius, šalina toksinus bei sugrąžina ramybės jausmą ir harmoniją.

60 min. | 50 Eur, 90min. / 75 Eur
Giliųjų audinių masažas

Tai energizuojantis, suteikiantis žvalumo ir sugrąžinantis prarastas jėgas, masažas. Jo metu naudojami stipresni, greitesni spaudžiamieji ir maigomieji judesiai, kad būtų pasiekiami giluminiai raumenys ir būtų šalinami susiformavę bei skausmą keliantys „mazgai“. 

Šis giliųjų audinių masažas gali būti naudingas tiek fizinei sveikatai, tiek psichologinei būsenai. Jis gali padėti veiksmingai atpalaiduoti įsitempusius raumeninius audinius, sumažinti stresą bei įtampą, kurie turi neigiamą poveikį kraujo spaudimui. Masažo terapija gali sumažinti kortizolio lygį ir padidinti oksitocino kiekį, kuris atpalaiduoja kūną ir turi raminantį poveikį. Taip pat jis prisiseda prie serotonino gamybos, todėl po masažo pagerėja nuotaika ir bendra savijauta.

60 min. | 55 Eur, 90 min. / 85 Eur
Kojų ir pėdų masažas

Šis masažas yra veiksminga priemonė siekiant sumažinti kojų sunkumo jausmą bei pagerinti kraujo apytaką. Kojų masažas ypatingai yra rekomenduojamas tiems, kurie dirba stovimą darbą arba skundžiasi kojų tinimu bei mėšlungiu. 


Masažo metu dėmesys yra skiriamas šlaunų, blauzdų ir pėdų zonoms. Šios kūno vietos greitai pavargsta, nes joms tenka didelis krūvis dienos eigoje arba po įvairių sporto užsiėmimų. Masažuotojas rankų judesiais atpalaiduoja raumenis, sušildo blauzdas ir pėdas, suaktyvina krujotaką, todėl jaučiamas palengvėjimas. Šlaunų zonai gali būti naudojami intensyvesni masažo judesiai, kad būtų pasiekiami giliau esantys raumenys. Tuo tarpu pėdose yra kelios dešimtys taškų, kuriuos masažuojant veikiami nervų sistemos impulsai. Šie impulsai pasiekia tam tikrus vidaus organus, padeda aktyvuoti imunine sistemą.

30 min. | 30 Eur

Susisiekite su Mumis

Hello stranger welcome we provide premium experiences