MANILLA RITUALAI KŪNUI IR VEIDUI

MANILLA MEDICAL SPA centre kūno bei veido procedūros yra atliekamos su profesionaliais ir natūraliais MANILLA PROFESSIONAL produktais. Nuolat stebėdami naujausius mokslo pasiekimus, kuriame produktus, kuriais galite pasilepinti tik mūsų SPA centre!

MANILLA MEDICAL SPA centre galite ne tik pasilepinti veido ir kūno procedūromis, bet įsigyti būtent jums pritaikytus veido arba kūno odos priežiūros produktus iš MANILLA asortimento.

PROCEDŪROS

Stangrinantis kūno įvyniojimas ir masažas

Šio ritualo metu Jums bus atliekamas stangrinantis kūno įvyniojimas bei atpalaiduojantis viso kūno masažas su anticeliulitiniu aliejumi. Kūno įvyniojimas yra viena iš efektyviausių priemonių siekiant sudrėkinti, pamaitinti kūno odą. Ši SPA procedūra taip pat prisideda prie kūno odos elastingumo palaikymo bei skysčių pašalinimo siekiant dailesnių kūno formų. Naudojamame natūraliame kūno įvyniojime esantys jūros dumbliai ir jų deriniai efektyviai prisideda prie kūno formavimo. Jūros dumbliuose gausu jodo, mineralinių druskų, įvairių mikroelementų, kurie yra būtini kovojant su celiulitu bei riebalų sankaupomis. Jūros dumbliuose esančios tokios mineralinės medžiagos kaip geležis, kalis, kalcis yra svarbios siekiant palaikyti sveiką kūno odą – prisideda prie ląstelių atsinaujinimo proceso bei aprūpina jas deguonimi.

90 min. | 70 Eur
Manilla SPA ritualas DVIEMS

Mėgaukitės atpalaiduojančiu laiku bei kokybiškomis procedūromis dviese. Šią SPA programą pradėsite atpalaiduojančia vonia su natūralia jūros druska, kuri padės atsipalaiduoti, nurimti bei paruošti kūną būsimoms procedūroms. Vėliau bus atliekamas regeneruojantis ir personalizuotas viso kūno šveitimas bei raumenis atpalaiduojantis viso kūno masažas.

2 val. | 150 Eur
MANILLA veido ritualas pagal odos tipą

Leiskitesavo odai pasimėgauti natūralios kosmetikos Manilla veido ritualais, kuriuos specialistasparinks specialiai pagal jūsų odos tipą.

Šiosveido priežiūros procedūros metu bus atliekamas:

Veidošveitimas, kuris pašalina negyvų ląstelių sukuriamą barjerą ir atidengia po juoesančias naujas ląsteles. Negyvų ląstelių pašalinimas ir naujų atnaujinimasleidžia geriau į odą įsigerti maitinantiems ir drėkinantiems produktams, kurietampa gerokai efektyvesni.

Veidomasažas, kuris padeda ne tik atsipalaiduoti, bet yra puiki prevencinė priemonėkiekvienam prieš odos senėjimą. Atlikus masažą, veido oda ypatingai geraipasisavina naudingąsias medžiagas, todėl rekomenduojame po jos atliktidrėkinančią ar skaistinančią veido procedūrą.

Veidoprisotinimas serumu, kuris dėl unikalių vitaminų komplekso užtikrina drėgmėsodoje išsaugojimą net 48 valandoms. Atstatomas apsauginis odos barjeras,mažinama odos dehidratacijos tikimybė. Greitą, bet ilgalaikį rezultatąužtikrina aktyvūs, veiklieji ingredientai – drėkinanti hialurono rūgštis, vitaminasC, provitaminas B5 intensyviai drėkina ir ramina odą, padeda apsaugoti nuodehidratacijos.

Alginatinėveido kaukė, kuri bus parinkta specialiai jums pagal odos tipą, kuri maitina,ramina, kovoja su odos raudoniu bei išvalo esančias poras. Alginatinės kaukėsteikia greitą ir įspūdingą rezultatą, padeda patempti smulkias raukšleles,stangrina odą, padidina jos elastingumą, palieka ją gaivią, elastingą irspindinčią. Alginatas yra natūrali gelinė medžiaga, išgaunama iš rudųjųdumblių, kurie puikiai drėkina odą.

90 min. | 75 Eur
Manilla ritualas kūnui ODORE

MANILLA medical SPA kviečia į svečius išbandyti autorinį SPA ritualui kūnui – ODORE. Pasinerkite į dievišką vanilės, pistacijų, rabarbarų, lazdyno riešutų aromatų kelionę su ODORE kūno SPA linija.

Ritualą sudaro:

Viso kūno šveitimas (30 min.) su eksfolijuojančiu ODORE kūno šveitikliu, kuriame abrokosų kauliukai, aviečių ir spanguolių sėklos padės suminkštinti odą bei puikiai pašalins negyvąsias odos ląsteles. Sudėtyje esantis kavos ekstraktas intensyviai tonizuoja ir skaistina odą, skatina kolageno gamybą ir padeda apsisaugoti nuo priešlaikinio senėjimo.

Viso kūno masažas (1 val.) Šis masažas yra tinkamas visiems, kurie patiria stresą bei jaučia tiek fizinę, tiek emocinę įtampą. Masažo metu naudojami lėti, platūs ir plastiški judesiai teigiamai veikia centrinę nervų sistemą, gerina raumenų bei viso organizmo tonusą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis.

Ritualą užbaigsime kūno odos padengimu ODORE kūno losjonu (15 min.). Nusikelkite į baltuoju muskusu dvelkiančią aromatų oaze su MANILLA kūno losjonu iš ODORE linijos.
Užburiantis kvapas nepaliks abejingu nė vieno, o sudėtyje esantis D-Pantenolis ypatingai sudrėkins ir pamaitins Jūsų kūno odą.

1 val. 45 min. | 80 Eur
Anticeliulitinis-liekninamasis kūno įvyniojimas ir masažas

Šio ritualo metu Jums bus atliekamas anticeliulitinis-liekninantis kūno įvyniojimas bei atpalaiduojantis viso kūno masažas su anticeliulitiniu aliejumi.

Kūno įvyniojimas yra viena iš efektyviausių priemonių siekiant sudrėkinti, pamaitinti kūno odą. Ši SPA procedūra taip pat prisideda prie kūno odos elastingumo palaikymo bei skysčių pašalinimo siekiant dailesnių kūno formų.

Kūno įvyniojimo, kuriuose esantys jūros dumbliai ir jų deriniai efektyviai prisideda prie kūno formavimo. Jūros dumbliuose gausu jodo, mineralinių druskų, įvairių mikroelementų, kurie yra būtini kovojant su celiulitu bei riebalų sankaupomis. Jūros dumbliuose esančios tokios mineralinės medžiagos kaip geležis, kalis, kalcis yra svarbios siekiant palaikyti sveiką kūno odą – prisideda prie ląstelių atsinaujinimo proceso bei aprūpina jas deguonimi.

90 min. | 70 Eur
KARALIŠKASIS KOBIDO VEIDO RITUALAS

Procedūrą sudaro KOBIDO veido masažas, serumo įvedimas įgilesnius odos sluoksnius elektroporacijos būdu bei alginatinė veido kaukė.

Dėl savo ypatingos technikos ir akivaizdaus poveikio KOBIDOveido masažas yra vienas popupaliariausių pasirinkimų siekiant užtikrintijaunatvišką ir sveiką veido odą. Šio aktyvaus masažo metu kompleksiškai yramasažuojamas kaklas, sprandas, veidas ir galva. Greitais, lengvais beiritmiškais judesiais yra sušildomi ir stiprinami raumenys, aktyvinama odoskraujotaka ir limfa. Reguliariai atliekant KOBIDO veido masažą, oda tampalygesnė, stangresnė ir skaistesnė.

KOBIDO veido masažo poveikis:

Sumažinamas raukšlių kiekis, jų gylis bei odos glebumas. Japoniškas KOBIDOmasažas tonizuoja veido raumenis nuo kurių priklauso raukšlių atsiradimas beisuglebimas. Jis pakelia veido kontūrą – veido ovalą, lūpų kampučius, antakius.

Masažas pagerina odos kraujotaką, ląstelių atsinaujinimą,todėl ženkliai yra padidinamas odos skaistumas, veido oda labiau švyti,atrodo sveikesnė bei yra suteikiama jaunatviška išvaizda.

Pakeliama odos temperatūra, kuri paskatina toksinų ir giliaiesančių nešvarumų išsivalymą.Padidėjusi temperatūra aktyvina limfos sistemą, įgalinančią odos ląstelesefektyviai pašalinti bakterijas ir toksinus.

KOBIDO masažas padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, sukurdamas barjerą, saugantį odąnuo išsausėjimo.

Atpalaiduojami veido raumenų audiniai bei sumažinama įtampa veide.

Pagerina vidaus organų funkcijas per refleksologines zonas.

Po masažo veidooda prisotinama serumu elektroporacijos būdu, kuri užtikrina veikliųjų medžiagųįsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius. Dėl unikalių vitaminų kompleksoužtikrinamas drėgmės odoje išsaugojimas net 48 valandoms. Atstatomas apsauginisodos barjeras, mažinama odos dehidratacijos tikimybė. Greitą, bet ilgalaikįrezultatą užtikrina aktyvūs, veiklieji ingredientai – drėkinanti hialuronorūgštis, vitaminas C, provitaminas B5 intensyviai drėkina ir ramina odą, padedaapsaugoti nuo dehidratacijos.

Alginatinė veidokaukė, kuri bus parinkta specialiai jums pagal odos tipą, kuri maitina, ramina,kovoja su odos raudoniu bei išvalo esančias poras. Alginatinės kaukės teikiagreitą ir įspūdingą rezultatą, padeda patempti smulkias raukšleles, stangrinaodą, padidina jos elastingumą, palieka ją gaivią, elastingą ir spindinčią.Alginatas yra natūrali gelinė medžiaga, išgaunama iš rudųjų dumblių, kurie puikiaidrėkina odą

105 min. | 80 Eur

Susisiekite su Mumis

Hello stranger welcome we provide premium experiences