KŪNO ĮVYNIOJIMAI IR ŠVEITIMAI

MANILLA MEDICAL SPA centre kūno bei veido procedūros yra atliekamos su profesionaliais ir natūraliais MANILLA PROFESSIONAL produktais. Nuolat stebėdami naujausius mokslo pasiekimus, kuriame produktus, kuriais galite pasilepinti tik mūsų SPA centre!

MANILLA MEDICAL SPA centre galite ne tik pasilepinti veido ir kūno procedūromis, bet įsigyti būtent jums pritaikytus veido arba kūno odos priežiūros produktus iš MANILLA asortimento.

PROCEDŪROS

Pasirinkitas kūno šveitimas pagal odos būklę

Prieš viso kūno masažą ar kitą kūno procedūrą rekomenduojame atlikti kūno šveitimą, kurio metu yra pašalinamas negyvų odos ląstelių sluoksnis, išvalomos poros bei pagreitinama kraujotaka. Oda tampa švelni ir glotni, ji daug lengviau sugeria vėliau naudojamus aliejus, kaukes bei kitas maitinamąsias medžiagas. 


Pasitarę su SPA centro kūno priežiūros specialistu, galėsite patys išsirinkti kūno šveitklį, kurį naudosime Jūsų kūno procedūrai – kaolino, Manilla ODORE ar himalajų druskos šveitiklį.

30 min. | 25 Eur
Pasirinktas kūno įvyniojimas pagal odos būklę

Kūno įvyniojimas yra viena iš efektyviausių priemonių siekiant sudrėkinti, pamaitinti kūno odą. Ši SPA procedūra taip pat prisideda prie kūno odos elastingumo palaikymo bei skysčių pašalinimo siekiant dailesnių kūno formų. Manilla medical SPA centre galėsite patys pasirinktie vieną iš mūsų siūlomų natūralių talasoterapijos kūno įvyniojimų atsižvelgiant į kūno odos problemą ar poreikį.

Galėsite rinktis iš liekninančio-remineralizuojančio arba stangrinančio kūno įvyniojimo, kuriuose esantys jūros dumbliai ir jų deriniai efektyviai prisideda prie kūno formavimo. Jūros dumbliuose gausu jodo, mineralinių druskų, įvairių mikroelementų, kurie yra būtini kovojant su celiulitu bei riebalų sankaupomis. Jūros dumbliuose esančios tokios mineralinės medžiagos kaip geležis, kalis, kalcis yra svarbios siekiant palaikyti sveiką kūno odą – prisideda prie ląstelių atsinaujinimo proceso bei aprūpina jas deguonimi.

30 min. | 25 Eur
Kūno šveitimas ir įvyniojimas

Kompleksinio poveikio kūno procedūra, kurios metu atliekamas kūno šveitimas ir įvyniojimas leis pasiekti maksimalių rezultatų norintiems turėti švelnesnę bei sveikesnę kūno odą. 

Kūno šveitimas giliai išvalo odą, joje susikaupusius toksinus, pašalina negyvąsias odos ląsteles, taip pat lemia kur kas geresnį kūno odos priežiūros priemonių įsisavinimą ir jų poveikį. Po kūno šveitimo bus atliekamas liekninantis-remineralizuojantis arba stangrinantis kūno įvyniojimas, kurių pagrindą sudaro jūros dumbliai, o juose esantys įvairūs mikroelementai padeda ne tik kovojant su riebalų sankaupomis, tačiau taip pat prisideda prie ląstelių atsinaujinimo proceso bei aprūpina jas deguonimi.

60 min. | 45 Eur

Susisiekite su Mumis

Hello stranger welcome we provide premium experiences