KOSMETOLOGINĖS PROCEDŪROS

MANILLA MEDICAL SPA centre kūno bei veido procedūros yra atliekamos su profesionaliais ir natūraliais MANILLA PROFESSIONAL produktais. Nuolat stebėdami naujausius mokslo pasiekimus, kuriame produktus, kuriais galite pasilepinti tik mūsų SPA centre!

MANILLA MEDICAL SPA centre galite ne tik pasilepinti veido ir kūno procedūromis, bet įsigyti būtent jums pritaikytus veido arba kūno odos priežiūros produktus iš MANILLA asortimento.

PROCEDŪROS

Kosmetologo konsultacija

Kosmetologo konsultacija visuomet efektyvi norint tinkamai prižiūrėti odą ir ją subalansuoti. Konsultacijos metu Manilla kosmetologės įvertins jūsų odos būklę ir pagal ją rekomenduos tik jums tinkamas veido odos procedūras ir kosmetologines priemones, kurios būtų skirtos palaikyti veido priežiūros rutiną namuose.

30 min. | 20 Eur
Aparatinis veido valymas

Aparatinis veido valymas

Aparatinis veido valymas
Mechaninis veido valymas

Mechaninio veido odos valymo metu atliekamas klasikinis valymas, po kurio oda prisotinama veikliosiomis medžiagomis, padedančios odai greičiau regeneruoti ir atsistatyti.

1 val. | 40 Eur
Cheminis veido valymas

Cheminio veido odos valymo metu specialistė priklausomai nuo klientės odos būklės parenka tinkamiausią rūgštį, kuri padės kovoti su atitinkama odos problema. Po cheminio veido odos valymo būtina naudoti SPF apsaugą ir specialistės parinktas priemones mažiausiai 7 dienas po procedūros.

1 val. | 50 Eur
Ultragarsinis veido valymas

Tai labai veiksminga giluminio valymo procedūra, kuri yra tinkama visų tipų odai ir yra atliekama moderniu ultragarso aparatu. Tai vienas moderniausių bei efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūrose. Šis būdas visiškai neskausmingas, neteikia jokių nemalonių pojūčių ir nepalieka potrauminių žymių. Svarbiausias tikslas – išvalyti odą limfiniu keliu, atstatyti jos apsaugines funkcijas, sureguliuoti odos pH, pagreitinti regeneracinius procesus. Procedūra atliekama be mechaninio valymo, nepažeidžiant odos kapiliarų ar audinių.

Ultragarsinis veido valymas vyksta netraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniame lygmenyje. Tai saugus, bet kartu ir gilus, subtilus bei veiksmingas odos valymas, šalinantis nešvarumus bei negyvas odos ląsteles ar riebalų likučius.

1 val. | 40 Eur
Kombinuotas veido valymas

Kombinuoto veidos odos valymo metu yra parenkama mažiausiai dvi veido odos valymo metodikos: aparatinis, fermentinis, rūgštinis arba mechaninis. Po kombinuoto veido odos valymo būtina naudoti SPF apsaugą ir specialistės parinktas priemones mažiausiai 7 dienas po procedūros.

1 val. | 60 Eur
Gyd. Rūtos Merkytės express veido procedūra

Tai Manillos įkūrėjos gydytojos Rūtos Merkytės sukurta, įvertinta bei nuolat atliekama express veido procedūra, kuri pasak R. Merkytės ypatingai tiks prieš atliekamą makiažą ar norint tiesiog greitai suteikti odai šviežumo ir gaivos pojūtį.

Procedūra yra tinkama visiems odos tipas, jos metu yra atliekamas demakiažas, veido odos šveitimas kartu su veido kauke.

30 min. | 40 Eur
Drėkinamoji veido procedūra

Ši procedūra skirta norint atstatyti veido odos drėgmės lygį. Pirmiausia mūsų profesionalas įvertins jūsų odos būklę ir atitinkamai parinks tinkamiausią procedūros eigą. Šios procedūros metu bus atliekamas lengvas fermentinis šveitimas ir veikliųjų medžiagų komplekso (jūrinio kolageno su hialurono rūgštimi) įvedimas į gilesnius odos sluoksnius.

1 val. | 40 Eur
Skaistinanti veido procedūra

Procededūra skirta papilkėjusiai ir pavargusiai veido odai bei norint atsatyti veido odos skaistumą. Procedūros metu mūsų profesionalas atliks lengvą fermentinį šveitimą bei atliks veikliųjų medžiagų komplekso (vitamino C ir niacinamido) suvedimą į gilesnius odos sluoksnius.

1 val. | 50 Eur
Veido procedūra jautriai odai

Jautri oda reikalauja ypatingos priežiūros. Mūsų klinikoje specializuotos hidrodermabrazijos sistema atliksime veido odos valymą bei atliksime kombinuotą drėkinančią procedūrą, kurios metu atstatysime jūsų veido odos drėgmės lygį.

1 val. | 50 Eur
Stangrinamoji procedūra senstančiai veido odai

Ši procedūra sukurta toms, kurios nori pasirūpinti senstančia oda. Pirmiausia mūsų profesionalas įvertins jūsų odos būklę ir atitinkamai parinks tinkamiausią procedūros eigą. Šios procedūros metu bus atliekamas lengvas arba stiprus fermentinis/cheminis šveitimas ir veikliųjų medžiagų komplekso (trijų sikirtingų molekulinių masių hialurono rūgšties su vitaminu C) įvedimas į gilesnius odos sluoksnius.

1 val. | 60 Eur
Personalizuota JOLI360 aparatinė procedūra ir veido odos analizė

Inovatyvia veido odos priežiūros sistema JOLI360 atliekama veido odos analizė ir pagal individualius kliento poreikius pritaikomi procedūrų parametrai: žemo intensyvumo lazerio terapijos, radiodažnio bei elektroporacijos. Elektroporacijos metu oda prisotinama trijų skirtingų molekulinių masių hialurono rūgštimi, kas padės odai greičiau regeneruoti bei atstatyti drėgmės lygį joje.

1 val. 15 min. | 70 Eur
Atkuriamoji veido procedūra vyrams HOMINEM

Tai veido odą puosialėjanti procedūra, kurios metu pagal poreikį yra atliekamas veido šveitimas arba rūgštinis veido valymas, oda prisotinama hialurono rūgšties ir vitamino C serumu bei uždedama alginatinė veido kaukė, kuri reguliuoja sebumo išsiskyrimą ir pasirūpina, kad oda taptų švari bei spindinti.

1 val. | 50 Eur
Gaivinanti veido procedūra su alginatine veido kaukė
60 min. | 60 Eur

Susisiekite su Mumis

Hello stranger welcome we provide premium experiences