KOSMETOLOGINĖS PROCEDŪROS

MANILLA MEDICAL SPA centre kūno bei veido procedūros yra atliekamos su profesionaliais ir natūraliais MANILLA PROFESSIONAL produktais. Nuolat stebėdami naujausius mokslo pasiekimus, kuriame produktus, kuriais galite pasilepinti tik mūsų SPA centre!

MANILLA MEDICAL SPA centre galite ne tik pasilepinti veido ir kūno procedūromis, bet įsigyti būtent jums pritaikytus veido arba kūno odos priežiūros produktus iš MANILLA asortimento.

PROCEDŪROS

Kosmetologo konsultacija

Kosmetologo konsultacija visuomet efektyvi norint tinkamai prižiūrėti odą ir ją subalansuoti. Konsultacijos metu Manilla kosmetologės įvertins jūsų odos būklę ir pagal ją rekomenduos tik jums tinkamas veido odos procedūras ir kosmetologines priemones, kurios būtų skirtos palaikyti veido priežiūros rutiną namuose.

30 min. | 20 Eur
Aparatinis veido valymas

Aparatinis veido valymas

Aparatinis veido valymas
Mechaninis veido valymas

Mechaninio veido odos valymo metu atliekamas klasikinis valymas, po kurio oda prisotinama veikliosiomis medžiagomis, padedančios odai greičiau regeneruoti ir atsistatyti.

1 val. | 40 Eur
Cheminis veido valymas

Cheminio veido odos valymo metu specialistė priklausomai nuo klientės odos būklės parenka tinkamiausią rūgštį, kuri padės kovoti su atitinkama odos problema. Po cheminio veido odos valymo būtina naudoti SPF apsaugą ir specialistės parinktas priemones mažiausiai 7 dienas po procedūros.

1 val. | 50 Eur
Ultragarsinis veido valymas

Tai labai veiksminga giluminio valymo procedūra, kuri yra tinkama visų tipų odai ir yra atliekama moderniu ultragarso aparatu. Tai vienas moderniausių bei efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūrose. Šis būdas visiškai neskausmingas, neteikia jokių nemalonių pojūčių ir nepalieka potrauminių žymių. Svarbiausias tikslas – išvalyti odą limfiniu keliu, atstatyti jos apsaugines funkcijas, sureguliuoti odos pH, pagreitinti regeneracinius procesus. Procedūra atliekama be mechaninio valymo, nepažeidžiant odos kapiliarų ar audinių.

Ultragarsinis veido valymas vyksta netraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniame lygmenyje. Tai saugus, bet kartu ir gilus, subtilus bei veiksmingas odos valymas, šalinantis nešvarumus bei negyvas odos ląsteles ar riebalų likučius.

1 val. | 40 Eur
Personalizuota JOLI360 aparatinė procedūra ir veido odos analizė

Inovatyvia veido odos priežiūros sistema JOLI360 atliekama veido odos analizė ir pagal individualius kliento poreikius pritaikomi procedūrų parametrai: žemo intensyvumo lazerio terapijos, radiodažnio bei elektroporacijos. Elektroporacijos metu oda prisotinama trijų skirtingų molekulinių masių hialurono rūgštimi, kas padės odai greičiau regeneruoti bei atstatyti drėgmės lygį joje.

1 val. 15 min. | 70 Eur
Atkuriamoji veido procedūra vyrams HOMINEM
1 val. | 50 Eur

Susisiekite su Mumis

Hello stranger welcome we provide premium experiences