KOSMETOLOGINĖS PROCEDŪROS

MANILLA MEDICAL SPA centre kūno bei veido procedūros yra atliekamos su profesionaliais ir natūraliais MANILLA PROFESSIONAL produktais. Nuolat stebėdami naujausius mokslo pasiekimus, kuriame produktus, kuriais galite pasilepinti tik mūsų SPA centre!

MANILLA MEDICAL SPA centre galite ne tik pasilepinti veido ir kūno procedūromis, bet įsigyti būtent jums pritaikytus veido arba kūno odos priežiūros produktus iš MANILLA asortimento.

PROCEDŪROS

Kosmetologo konsultacija

Kosmetologo konsultacija visuomet efektyvi norinttinkamai prižiūrėti odą ir ją subalansuoti. Konsultacijos metu Manillakosmetologės specialiu Joli 360 kosmetologiniu aparatuištirs ir įvertins jūsų odos būklęir pagal ją rekomenduos tik jums tinkamas veido odos procedūras irkosmetologines priemones, kurios būtų skirtos palaikyti veido priežiūros rutiną namuose.

30 min. | 20 Eur
Mechaninis veido valymas

Mechaninio veido odos valymo metu atliekamas klasikinis valymas, po kurio oda prisotinama veikliosiomis medžiagomis, padedančios odai greičiau regeneruoti ir atsistatyti.

75 min. | 50 Eur
Ultragarsinis veido valymas

Tai labai veiksminga giluminio valymo procedūra, kuri yra tinkama visų tipų odai ir yra atliekama moderniu ultragarso aparatu. Tai vienas moderniausių bei efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūrose. Šis būdas visiškai neskausmingas, neteikia jokių nemalonių pojūčių ir nepalieka potrauminių žymių. Svarbiausias tikslas – išvalyti odą limfiniu keliu, atstatyti jos apsaugines funkcijas, sureguliuoti odos pH, pagreitinti regeneracinius procesus. Procedūra atliekama be mechaninio valymo, nepažeidžiant odos kapiliarų ar audinių.

Ultragarsinis veido valymas vyksta netraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniame lygmenyje. Tai saugus, bet kartu ir gilus, subtilus bei veiksmingas odos valymas, šalinantis nešvarumus bei negyvas odos ląsteles ar riebalų likučius.

45 min. | 40 Eur
Kombinuotas veido valymas

Kombinuoto veidos odos valymo metu yra parenkama mažiausiai dvi veido odos valymo metodikos: aparatinis, fermentinis, rūgštinis arba mechaninis. Po kombinuoto veido odos valymo būtina naudoti SPF apsaugą ir specialistės parinktas priemones mažiausiai 7 dienas po procedūros.

75 min. | 60 Eur
Gyd. Rūtos Merkytės express veido procedūra

Tai Manillos įkūrėjos gydytojos Rūtos Merkytės sukurta, įvertinta bei nuolat atliekama express veido procedūra, kuri pasak R. Merkytės ypatingai tiks prieš atliekamą makiažą ar norint tiesiog greitai suteikti odai šviežumo ir gaivos pojūtį.

Procedūra yra tinkama visiems odos tipas, jos metu yra atliekamas demakiažas, veido odos šveitimas kartu su veido kauke.

30 min. | 40 Eur
Drėkinamoji veido procedūra

Ši procedūra skirta norint atstatyti veido odos drėgmės lygį. Pirmiausia mūsų profesionalas įvertins jūsų odos būklę ir atitinkamai parinks tinkamiausią procedūros eigą. Šios procedūros metu bus atliekamas lengvas fermentinis šveitimas ir veikliųjų medžiagų komplekso (jūrinio kolageno su hialurono rūgštimi) įvedimas į gilesnius odos sluoksnius.

1 val. | 50 Eur
Personalizuota JOLI360 aparatinė procedūra ir veido odos analizė

Inovatyvia veido odos priežiūros sistema JOLI360 atliekama veido odos analizė ir pagal individualius kliento poreikius pritaikomi procedūrų parametrai: žemo intensyvumo lazerio terapijos, radiodažnio bei elektroporacijos. Elektroporacijos metu oda prisotinama trijų skirtingų molekulinių masių hialurono rūgštimi, kas padės odai greičiau regeneruoti bei atstatyti drėgmės lygį joje.

1 val. 15 min. | 70 Eur
Atkuriamoji veido procedūra vyrams HOMINEM

Tai veido odą puosialėjanti procedūra, kurios metu pagal poreikį yra atliekamas veido šveitimas arba rūgštinis veido valymas, oda prisotinama hialurono rūgšties ir vitamino C serumu bei uždedama alginatinė veido kaukė, kuri reguliuoja sebumo išsiskyrimą ir pasirūpina, kad oda taptų švari bei spindinti.

1 val. | 50 Eur
Stangrinanti aparatinė APOLLO procedūra

Ši procedūra sukurta toms, kurios nori pasirūpintisenstančia oda. Pirmiausia mūsų profesionalas įvertins jūsų odos būklę iratitinkamai parinks tinkamiausią procedūros eigą. Šios procedūros metu busatliekamas lengvas arba stiprus fermentinis/cheminis šveitimas, po kurioveikliosios medžiagos tokios kaip:

trijų sikirtingų molekulinių masių hialurono rūgštis;vitaminas C; niacinamidas, bus įvesti į gilesnius odos sluoksniuselektroporacijos ir jonoforezės būdu su inovatyviu Apollo Duet aparatu.

Veidomasažas, kuris padeda ne tik atsipalaiduoti, bet yra puiki prevencinė priemonėkiekvienam prieš odos senėjimą. Atlikus masažą, veido oda ypatingai geraipasisavina naudingąsias medžiagas.

Alginatinėveido kaukė, kuri bus parinkta specialiai jums pagal odos tipą, kuri maitina,ramina, kovoja su odos raudoniu bei išvalo esančias poras. Alginatinės kaukėsteikia greitą ir įspūdingą rezultatą, padeda patempti smulkias raukšleles,stangrina odą, padidina jos elastingumą, palieka ją gaivią, elastingą irspindinčią. Alginatas yra natūrali gelinė medžiaga, išgaunama iš rudųjųdumblių, kurie puikiai drėkina odą.

75 min. | 70 Eur
Skaistinanti ir pigmentaciją mažinanti veido procedūra su lazerio terapija

Procedūra skirta papilkėjusiai ir pavargusiai veido odai,bei norint atstatyti veido odos skaistumą. Procedūros metu mūsų profesionalasatliks žemo intensyvumo lazerio terapiją su inovatyviu JOLI 360kosmetologiniu aparatu, kuris skatina odos struktūrinių elementų gamybą,veiksmingai kovoja ne tik su odos netobulumais ir pigmentinėm dėmėm, bet ir suraukšlėmis! Taip pat specialistas atliks lengvą fermentinį šveitimąbei atliks veikliųjų medžiagų komplekso (vitamino C ir niacinamido) suvedimą į gilesniusodos sluoksnius.

Alginatinėveido kaukė, kuri bus parinkta specialiai jums pagal odos tipą, kuri maitina,ramina, kovoja su odos raudoniu bei išvalo esančias poras. Alginatinės kaukėsteikia greitą ir įspūdingą rezultatą, padeda patempti smulkias raukšleles,stangrina odą, padidina jos elastingumą, palieka ją gaivią, elastingą irspindinčią. Alginatas yra natūrali gelinė medžiaga, išgaunama iš rudųjųdumblių, kurie puikiai drėkina odą.

75 min. | 70 Eur
Rūgštinis veido valymas

Cheminio veido odos valymo metu specialistė priklausomai nuo klientės odos būklės parenka tinkamiausią rūgštį, kuri padės kovoti su atitinkama odos problema. Po cheminio veido odos valymo būtina naudoti SPF apsaugą ir specialistės parinktas priemones mažiausiai 7 dienas po procedūros.

45 min. | 50 Eur
Intensyvus veido odos šveitimas su retinoliu ir vitaminu C

Procedūros metu veido oda yra padengiame VITAMIN C SHOTserumu ir RETINOL SHOT kauke, kurie kartu sustiprina ir pagreitina ląsteliųatsinaujinimo procesą, atkuria odos stangrumą, sumažina raukšlių atsiradimą irišlygina odos spalvą. Papildomai išvalo odą ir sumažina dideles poras. Po procedūrosoda tampa stangri, skaisti ir spindinti.

Procedūros metu jums bus atliktas demakiažas, odospadengimas retinolio ir vitamino C kauke.

Po kaukės užtepimo paliksime kaukę ant jūsų odos (kaukėyra šviesios tekstūros, todėl jos beveik nesimatys) ir išleisime jus namo,praėjus 4-8 valandoms kaukę reikės nusiplauti patiems pagal kosmetologorekomendacijas. Kuo ilgiau laikysite kaukę, tuo geresnius rezultatus matysite.

Procedūra yra itin efektyvi, todėl po jos galima odosregeneracija ir veido odos šerpetojimas iki 7 dienų.

30 min. | 50 Eur

Susisiekite su Mumis

Hello stranger welcome we provide premium experiences