SPA etiketas
tai tam tikros taisyklės arba normos, apie kurias verta žinoti prieš atvykstant pas mus.

Hello stranger welcome we provide premium experiences

instalations

Į procedūrą atvykite 10-15 minučių anksčiau nei paskirtas laikas – turėsite pakankamai laiko pasiruošti procedūrai. Vėlavimas gali sutrumpinti procedūros laiką.

services

Informuokite specialistą apie šiuo metu vartojamus vaistus, kurie jūsų nuomone gali turėti įtakos sveikatai atlikus procedūrą arba šios veiksmingumui.

professionals

Pasitarkite su specialistu dėl specifinių problemų, kurios susijusios su jūsų oda arba sveikatos būkle. Prašome informuoti, jei turite alerginių problemų ar rimtų susirgimų.

equipment

Po procedūros neskubėkite, keletą minučių pagulėkite, kad organizmas atsigautų po seanso. Nepamirškite, kad po jūsų vizito reikia paruošti kabinetą kitam lankytojui, tad neužtrukite ilgiau nei 5 minutes.

packages

Procedūrų metu dėvėkite vienkartinius apatinius, kuriuos jums pasiūlysime mūsų SPA centre. Jei norite, galite dėvėti savo apatinį trikotažą, tačiau kai kurių procedūrų metu jis gali būti išteptas procedūrai naudojamomis kosmetinėmis priemonėmis.

guaranteed

Išsakykite savo pageidavimus ar atsiliepimus specialistui arba administratorei. Visada norime gauti grįžtamąjį ryšį iš klientų, pradedant nuo kabineto temperatūros, muzikos garsumo iki procedūros atlikimo kokybės ir kitų smulkmenų.

guaranteed

Rezervuodami laiką procedūrai, informuokite, jei esate nėščia arba maitinate krūtimi.

guaranteed

Vizito metu prašome išjungti savo mobiliuosius telefonus.