APIE MUS

Esame tam, kad pasitelkiant gamtos stebuklus ir iš jų sukurtas priemones, padėtume palaikyti jūsų fizinę ir emocinę sveikatą, teikiant personalizuotas procedūras jūsų veido ir kūno grožiui bei vidiniam spindesiui! MANILLA MEDICAL SPA centre, įkvėptame Rytų kultūros, atrasite naujausias, mokslu pagrįstas kūno bei veido procedūras, kurios padės jums atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo įtempto miesto gyvenimo ritmo bei kasdienės rutinos.

APIE MUS

Esame tam, kad pasitelkiant gamtos stebuklus ir iš jų sukurtas priemones, padėtume palaikyti jūsų fizinę ir emocinę sveikatą, teikiant personalizuotas procedūras jūsų veido ir kūno grožiui bei vidiniam spindesiui! MANILLA medical SPA centre, įkvėptame Rytų kultūros, atrasite naujausias, mokslu pagrįstas kūno bei veido procedūras, kurios padės jums atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo įtempto miesto gyvenimo ritmo bei kasdienės rutinos.

MŪSŲ TIKSLAS

Mūsų tikslas yra padėti palaikyti jūsų fizinę ir emocinę sveikatą teikiant personalizuotas procedūras jūsų veido ir kūno grožiui bei vidiniam spindesiui!

PROFESIONALI KOSMETIKA IR APARATAI

MANILLA MEDICAL SPA medicininės estetikos centre veido ir kūno procedūros atliekamos profesionaliais MANILLA natūralios kosmetikos produktais bei inovatyviais kosmetologiniais aparatais.  

Tik mūsų centre galite pasilepinti personalizuota JOLI360 procedūra. JOLI360 – tai pažangiausių technologijų dėka sukurta odos analizės ir trijų skirtingų kosmetologinių procedūrų sistema. Ši sistema geba atlikti personalizuotas radijo dažnio, elektroporacijos bei žemo intensyvumo lazerio terapijos procedūras remiantis jūsų odos drėgmės lygiu, elastingumu bei sebumo kiekiu. Tai neabejotinai viena efektyviausių procedūrų!